top of page

Poslechněte si nás na livestreamu a vyhrajte si nás!
Pokud o nás, jako o kapele uvažujete, pak vás určitě bude zajímat, jak nám to hraje. Úplně naživo nám to ještě pandemie nedovolí, a tak jsme pro vás připravili livestream, ve kterém vás čeká kus zábavy, soutěž a pochopitelně kousek našeho playlistu live.


Zábavu a plalist si necháváme trošku jako překvápko, ale soutěž o kapelu na svatbu, ples nebo jinou párty vám lehce poodhalíme. Je to totiž super snadné.


Stačí se dívat na náš stream, v rámci kterého položíme jednu tipovací otázku. Na tuto odpovíte do komentáře na facebooku a je to. Na konci streamu potom vylosujeme jednoho vítěze, který si může vymyslet takřka jakýkoliv večírek a my přijedeme a rozbalíme to naplno.


Vyhrajete plnohodnotný večírek od nás: Takže čtyři hodiny produkce kapely a k tomu nekonečná after party s moderovanou diskotékou.


U svatby nebo narozeninové párty to pochopitelně přijde extra vhod, ale i kdyby jste se náhodou neženili, tak udělat si jen tak večírek, buď v době pokovidové, je prostě super. Na výhru mimochodem nebude mít vliv, jestli si tipnete správně nebo ne (i když bonus za správnou odpověď bude!).V minulém týdnu jsme také absolvovali lehký test livestreamu


225 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page