top of page

JSME KAPELA CCA GANG
A MILUJEME VEČÍRKY

Jsme kapela z Brna, pro kterou je "večírek" to hlavní. Milujeme muziku a emoce.

Chceme si užít každý moment na "podiu". Každou emoci, každou radost. Pokaždé když jsme s vámi, je to pro nás příležitost emočně se vyřádit. Baví nás stavět dramaturgii večera, od klidnějších, více "poslouchacích" songů až k momentu, kdy skáče úplně celý parket. Konečně i náš playlist máme sestavený tak, aby nás bavil a hlavně aby dokázal rozjet pořádnou párty.

Hrajeme velmi rádi na veřejných akcích, festivalech, ale i firemních večírcích či svatbách. Sice to zní trošku byznisově, ale jsme také hrdí na to, že mezi naše "klienty" patří třeba Statutární město Brno, Masarykova univerzita, ČSOB, M&M Reality, Hitachi ČR a spoustu dalších.

20210619191116IMG_0065.jpg

KAPELA NEBO DJ? S NÁMI MÁTE OBOJE. 
NEKONEČNÁ PÁRTY AŽ DO RÁNA

Velmi důležitou součástí našeho konceptu je něco, čemu říkáme "Neverending party". V rámci ceny za produkci kapely totiž "dostanete" i after party po skončení produkce kapely. After party navazuje ihned po poslední písni kapely, aby pro všechny hosty, kteří ještě nemají "dost" večírek bez zastavení plynul. After party lze navíc takřka donekonečna prodlužovat.

KAPELA JE PŮLKA AKCE
PROTO VYBÍREJTE PEČLIVĚ

Výběr kapely na akci je často spojený s vkusem toho kdo vybírá. A tím pádem i s playlistem kapely. Naše kapela se nezaměřuje na konkrétní žánr, protože věříme, že ve všech žánrech je spousta dobré muziky. Náš výběr je jednoduchý: musí nás to bavit.

Máme velmi rádi plesy, zejména pak takové, kde se to během večer "dá" pořádně rozjet, svatby si zase užíváme kvůli "té" romantice. Sedí nám také veřejné akce, stejně jako třeba firemní večírky. Zkrátka všechny místa, kam patří muzika, která má energii. 

KATA EXKLUZIVO.jpg

Káťa

zpěv, kytara

Káťa je náš leader. Se vším všudy. Krom altu oplývá i osobitým charismatem, kouzelnou emoční energií, a jak ona sama říká, účelnou hrou na kytaru. 

Káťa zpívá od střední, kde ji k lásce pro muziku a zpěv nadchnul pan profesor Dvorník. Na škole se Káťa potkala s našima Zuzkama a Lucou (bicí, klávesy a kytara GANGu).

P1820466.JPG

Zuza

bicí, zpěv

 

Zuza je energická bomba (samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu). Není proto divu, že jejím nástrojem jsou právě bicí. :) 

 

Zuza u toho bubnování zvládá ještě i zpívat, rozdávat úsměvy a spoustu dobré nálady. 

LUCA TEMP.jpg

Lůca

kytara, zpěv

 

Luca je malá - velká žena. Na první pohled vypadá velmi decentně a mírně. Na podiu je ale rozdavač úsměvů a drak s růžovou kytarou.

 

Lůca je nejlepší sluchař z kapely - takže když něco jen trošičku neladí, ona to na 100% ví. Je také zásadní zpěvačkou kapely - ty nejkrásnější vokály jsou vždy od ní. 

P1820586.JPG

Petr

baskytara, vokály, fórky

Petr se stará o chod kapely, na akcích také moderuje a po skončení večírků "doráží" publikum svojí nekompromisní after party. 

Mimo "vtipných" řečí mezi songy hraje v kapele na basu a se všemi si pořád povídá. 

 

MONA.jpg

Monika

perkašny, vokály

Monika je nejvíc okouzlující perkašnistka na světě z Brna... teda z Vinohrad. Jakože na světě není žádná jiná perkašnistka, která by byla z Vinohrad a byla přitom tak okouzlující. Monika si o sobě myslela, že je introvert. Do té doby než jsme dali dohromady gang. Pak totiž nejen zjistila, že je extrovert, ale taky exhibicionista.

P1820388.JPG

Zuzka

klávesy, vokály

Jednou takhle na koupáku jsme se zeptali, jestli s náma nechce nastoupit do vlaku jménem CCA GANG, a v podstatě od té doby je naša! Je to smějoch kapely a taky nutno podotknout, že má ruce jako stvořené pro klávesové nástroje. :)

bottom of page